Doprava

VY VIETE KAM, MY VIEME AKO...

Cestovná kancelária Ejzatravel je dcérskou firmou autobusovej dopravy EJZATOUR, ktorá ponúka od roku 1999 spoľahlivú autobusovú dopravu na Vašich cestách v tuzemsku i v zahraničí. Disponuje komfortne vybavenými autobusmi a minibusmi, ktorými Vás skúsení vodiči prepravia do všetkých štátov Európy.

Autobusová doprava Ejzatour je stálym dlhoročným partnerom viacerých spoločností, škôl a organizácií na celom Slovensku. Prepravuje zamestnancov, športové kluby, školy... V letnej sezóne zabezpečujeme aj kyvadlovú prepravu turistov pre našu cestovnú kanceláriu Ejzatravel.

Hlavnou ponukou je prenájom autobusov a mikrobusov so šoférom, so špecializáciou na zmluvnú prepravu. Kvalitu našich služieb podčiarkuje aj kolektív skúsených, školených vodičov, ktorých prax sa ráta na desaťročia. Dlhoročné skúsenosti, roky praxe dopravcu po celej Európe a spokojní cestujúci sú našimi dobrými referenciami. Radi ponúkneme naše služby v preprave aj Vám. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

...CESTUJTE pohodlne, bezpečne, s nami.

 

SVADBY

Organizujete svadbu a neviete ako prepraviť svadobčanov? Neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám s tým pomôžeme. Máme k dispozícii PRENÁJOM AUTOBUSOV 49, 48, 20, 9 MIESTNYCH.

OBJEDNÁVKY

Na prenájom máme k dispozícii 49, 48, 20 a 9 – miestne autobusy. Na akékoľvek rodinné akcie, firemné výlety, výlety pre rôzne kluby a zariadenia, nielen na Slovensku ale aj do zahraničia.

ŠKOLSKÉ VÝLETY: Slovensko aj zahraničie

Školské výlety organizujeme: po celej Slovenskej republike ( jaskyne, hrady, zámky, kaštiele, múzea, plavecké výcviky), ako aj v zahraničí (Kraków, Nyíregyháza, Budapešť, a mnoho ďalších).

 

Vozový park Ejzatour

Mercedes Benz O350 HD 48+1+1
klimatizácia, komfortné sedadlá, DVD prehrávač, 2x TV, WC

Mercedes Benz O350 HD 49+1+1

klimatizácia, komfortné sedadlá, DVD prehrávač, 2x TV, WC

Meredes Sprinter 19+1+1
klimatizácia, DVD a LCD display, ťažné zariadenie.

Karosa 736 LC  45+1+1
polohovateľné sedadlá, DVD prehrávač, 1x TV, tónované sklá