Sorrento Sole Mare, Bulharsko, 4.9.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 58652835

Sorrento Sole Mare

Bulharsko

Svaty Vlas, Hotel starstarstarSorrento Sole Mare

Termín:

4.9.2018 - 11.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


325 € Konečná cena


Hotel
Hotel Sorrento Sole Mare
Prehľad
Poloha: 

V blízkosti cca 1 km centrum mesta s obchodmi, barmi, reštauráciami, supermarkety a turistickými informáciami. Letisko cca 40 km, autobusová zastávka cca 100 m. Pokojné prostredie, vhodné pre rodiny s deťmi.Vybavenie:

87 izieb na 5 podlažiach, vstupná hala s recepciou, výťah, reštaurácia. Vonku bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma, parkovisko.Izby:

Apartmán, štúdio, štúdio superior

Izby majú balkón/terasu, kuchynku, satelit/káblovú TV, vaňu/sprchu, klimatizáciu na izbe, chladničku.Stravovanie:

Bez stravyPláž:

Hotel sa nachádza 200 metrov od piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky za poplatok.Šport/Zábava:

Tenisové kurty, stolný tenis, biliard, šípky, elektronické hry, fitnes, sauna, masáže.Deti:

Detský bazén, ihrisko, detská postieľka na vyžiadanie.Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Sorrento Sole Mare