Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 2.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60597246

Elysee

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstarstar

LM


Elysee

Termín:

2.5.2018 - 9.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


330 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Elysee Hotel
Hotel
Hotel Elysee Hotel
Hotelový slogan
krásny hotel na piesočnato - štrkovej pláži v letovisku Alanya
Prehľad
Poloha:

Hotel je od známej Keykubat pláže oddelený pobrežnou cestou. Živé centrum Alanye s malými kľukatými uličkami, nočným životom a množstvom obchodov je vzdialené cca 1 km, tiež ľahko prístupné taxíkom alebo dolmušom. Slávny hrad s krásnym výhľadom sa nachádza na 2 km dlhej hradnej ceste.Popis:

V rekreačnom komplexe sa náchadza 100 izieb na 6 podlažiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, bezplatné Wi-Fi vo vstupnej hale, hlavná reštaurácia na strešnej terase, mini market, kaderníctvo a TV miestnosť. V záhrade je slnečná terasa, snack bar pri bazéne a bazén. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.Ubytovanie:
Príjemné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou / sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, klimatizáciou (sezónne, samostatne regulovatelné) a balkónom. K dispozícii sú jednolôźkové a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy sa od štandardných dvojlôžkových izieb líšia veľkosťou, zariadením a umiestnením.Šport:

Stolný tenis, šípky, plážový volejbal, bocce, telocvičňa; príležitostná denná a večerná zábava. Za poplatok: procedúry v kúpeloch, sauna, masáže, biliard a vodné športové aktivity od miestnych poskytovateľov a rôzne plážové zariadenia.


Deti:

Detský bazén a detské ihrisko.


Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva / čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 09 hod - 23:00 zadarmo, čerstvo vylisované šťavy za poplatok.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Elysee