Eleni, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, Skala Panagia, 14.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 61396600

Eleni

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos » Skala Panagia

, Štúdia starstarstar

Načítavam ...


Eleni

Termín:

14.6.2018 - 21.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

541 €
330 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Štúdiá Eleni
Popis lokality
Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.
Ubytovanie
Dom Eleni sa nachádza v areáli uprostred zelenej záhrady so storočnými olivovníkmi. Vzdialenosti pláž 450 m centrum 500 m nákupné možnosti 500 m letisko 20 km Ubytovanie štúdiá pre 2 osoby TV, klimatizácia (za poplatok) kuchynský kút, chladnička vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa Vybavenie ubytovacieho zariadenia národná kategorizácia (***) bazén s ležadlami a slnečníkmi WiFi (zdarma) trezor na recepcii (za poplatok)
Stravovanie
individuálna príprava stravy
Pláž
piesočnatá s jemným pieskom, pozvoľný vstup do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok) bar a reštaurácia sprchy
Šport a zábava
parasailing vodné bicykle, vodné skútre a lyže jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom požičovňa windsurfov, motorových člnov, kanoe jazda na koni, potápanie basketbalové ihrisko, ihriská na plážový volejbal požičovne motoriek a malých automobilov
Doprava
letecky z Bratislavy do Kavaly trvanie letu 1 hod. 40 min transfer cca 1 hod. 20 min (vrátane trajektu)
Naša mienka
Štúdiá sú súčasťou komplexu s hotelom Dimitris. Bazén, výhľad na krásne a zelené hory a pohoda, to je prísľub pobytu v dome Eleni.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer vrátane trajektu): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (12 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Eleni